LPG tutvustus

LPG massaaži loojaks on inseneriharidusega Louis Paul Guitay, kes peale ränka autoavariid käis pikka aega taastusravis, et taastada kahjustunud ja armistunud nahka. Nähes, kui efektiivselt mõjub nahale ja kudedele käsitsi rullikutega töötlemine, otsustas ta täiendada seda, muutes massaaži mehhaaniliseks. Tema leiutatud massaaži liik patendeeriti 1987 aastal ja selle nimeks sai Endermoloogiline® massaaž.
Endermoloogiline tehnika tekkis siis uurides kudede ravi (armid, põletused, tursed) ning on tõestanud oma tulemuslikkust juba viimased 38 aastat. See looduslik, mitteinvasiivne, mitte-agressiivne meetod, austab naha naturaalsust, tasakaalustab füsioloogilisi protsesse ja täidab naiste esteetilised ootused, ükskõik mis iluga seotud probleemid neil on: lokaalsed rasvaladestused, tselluliit, kortsud, lõtvunud nahk jne.
Tänu LPG patendeeritud Cellu M6 raku stimuliseerimise tehnoloogiale on LPG tunnustatud juba rohkem kui sajas riigis, kui juhtiv mitte- invasiivne vananemisvastane ja nahka siluv tehnoloogiline lahendus, mis pakub kaua püsivat ja nähtavat tulemust.
LPG on kaasanud arendamisprotsessidesse teadlasi ja arste, kes tegelvad igapäevaselt erinevate uuringutega endermoloogilise tehnika toimest inimese kehale. Tänase päeva seisuga on tehtud juba enam kui 165 kliinilist uuringut, mis on jälgitud International Scientific Research Committee (COSIRE) poolt ning mis kinnitavad selle protseduuri tõhustust.

Endermoloogilist hooldust
 tehakse aparaadi abil, mis kujutab endast vaakumvooliku külge kinnitatud eraldi mootoritega kaherullilist masseerijat, millega efektiivselt töödeldakse nahka ja nahaaluskudet: vaakumiga tõstetakse nahk kõrgemale ja töödeldakse rullikutega nahaaluskudet, vabastades seal olevad lümfiteed, mis on kokku surutud rasvarakkude ja neid ümbritsevate jääkainete poolt. Jääkained liiguvad protseduuri tulemusel vabanenud lümfiteid mööda verre ja jõuavad läbi neerude uriini, väljudes organismist.
LPG massaaži abil paraneb kudede üldine ainevahetus, aktiviseerub lipolüüs, kiireneb lümfiringe. LPG massaaži käigus mõjutatakse närvisüsteemi- ja vereringe punkte, tänu millele lisaks väheneb jalgade külmetamine, paraneb uni, langeb psühhoemotsionaalne pinge. Seedimine paraneb ainevahetuse kiirenemise tõttu, liigestesse ladestunud soolad hakkavad lahustuma. Seetõttu on vajalik LPG protseduuride kuuri ajal juua iga päev puhast vett, sest uriini kaudu väljuvad kehast vabanenud jääkained.
LPG hooldused on mõeldud kõigile, kellel on tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades, lõtvunud nahk, vananemise ilmingud. Samuti neile, kes soovivad parandada organismi ainevahetusprotsesse, vähendada ümbermõõte, aktiveerida lümfi- ja vereringlust kehas, puhastada organismi jääkainetest.

Mõned näited LPG protseduuride tulemuslikkusest:

300x184 suu      300x184

300x184 puusad      300x184 pepu

Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust!