KKK

KKK LPG

Siin on mõned kõige rohkem küsitud küsimused ja nende vastused. Juhul, kui Sul on veel mingeid küsimusi, võta julgelt ühendust, et leppida tasuta konsultatsiooniaeg meie endermoloogi juures!

Kaua kestab protseduur? LPG protseduur rasva ja tselluliidi vähendamiseks kestab á 45 minutit.

Kas te töötlete ainult minu probleemseid piirkondi? Põhirõhk on suunatud probleemsetele piirkondadele, kuid kogu keha tuleb töödelda, et ergutada üldist vereringet ja kõrvaldada lagunenud mürgiseid ühendeid.

Mitu protseduuri peab läbima, et tulemused oleksid silmnähtavad? Tunned tulemust juba pärast esimest korda. Töödeldud ala on tunduvalt siledam ja pehmem. Kuna tulemused on igal inimesel erinevad, siis keskmine inimene hakkab märkama suuremaid muutusi umbes 3 kuni 6 seansi pärast. Probleemne ”apelsinikoore” nahk on siledam, keha on võtnud ilusama kuju ja on toonuses.

Mitme protseduuriga peaks ma alustama? 10 korra seansid oleks väga hea alustuseks, et saavutada koheseid tulemusi. Esimesed 6 protseduuri soovitame teha 2 nädala jooksul, ülejäänud protseduurid soovitame teha kaks korda nädalas, kuni soovitud tulemus on saavutatud. Peale soovitud tulemuste saavutatamist, piisab käia edaspidi korra või kaks kuus.

Kui kaua ma peaksin protseduuridega jätkama? Soovitame läheneda tselluliidiravile kui elustiili muutusele. Nii nagu me käime pidevalt juuksuris, on meil vaja teha ka tselluliidiravi regulaarselt. Kui me ei teadvusta probleemi selliselt, siis tuleb tselluliit tagasi.

Kas protseduur on valulik? Kuigi see on intensiivne protseduur, siis hästi tehtud massaaz ei tohiks kunagi teha haiget. Protseduuri ajal ja peale selle lõpetamist tunned otseses mõttes heaolu. Kui sessioon on valus, siis seade ei ole korralikult reguleeritud. Ära karda öelda oma endermoloogile, kui tunned ebamugavust!

Kas rinnaga toitmise ajal tohib LPG massaazi teha? Jah tohib! LPG massazil ei ole mingeid kõrvaltoimeid rinnapiima tootmisele. Imetamine võib hormonaalsete muutuste tõttu mõnevõrra mõjutada tulemusi.

Mis mul peab protseduuri ajal seljas olema? Meie käest saab soetada spetsiaalse, sukka meenutava LPG Endermowear kostüümi, mis on korduvkasutatav ja pestav. Igal ühel on enda isiklik kostüüm. Kehasuka kasutamine tagab aparaadirullikute tõhusa töö.

Kas see on mõeldud kõigile? Üldiselt ei tohiks LPG massaazi kasutada tõsiste ja progressiivsete haiguste puhul, kui on tõsised vereringe häired või veenipõletik. Kahtluse korral, pea eelnevalt nõu enda perearstiga!

Kas võib tekkida mingeid kõrvalmõjusid? Ainuke negatiivne kõrvalmõju, mis on võimalik, on väikesed verevalumid inimestel, kellel on väga tundlik nahk. LPG protseduurid tekitavad palju positiivseid kõrvalmõjusid: leevendab lihaste valulikkust, silub venitusarme ja armkudet, tunned ennast nooruslikult ja lõdvestunud.

Kas see on kaalulangetamise programm? Ei ole. Kaalust alla võtmiseks on vaja treening- ja toitumisprogrammi. Võid saavutada uskumatuid tulemusi kombineerides meie protseduure kaalulangetusprogrammiga. LPG protseduuride tulemusena märkad, et riideid istuvad seljas paremini ja oled kaotanud mõned cm oma keha mõõtmetes.

Kas mul on vaja midagi teha lisaks, et saavutada häid tulemusi? Jah. Sa peaksid jooma piisavas koguses vett, sest vesi on eluallikas. Meie keha vajab umbes 2L puhast vett päevas, et väljutada jääkaineid ja toksiine.

Kas need protseduurid on mõeldud ka meestele? Kindlasti, kuigi mehed ei ole väga altid tegelemaks enda kehaga. Kliiniliselt on tõestatud, et ka meestel on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi sellistes probleemsetes piirkondades nagu “sangad” taljel ja lõtvunud nahk kätel ning kaelal. LPG protseduur stimuleerib keha loomulikku protsessi, samuti lõdvestab pinges lihaseid.

Kas tulemus on püsiv? Kui faktorid, mis põhjustasid esialgse seisundi ei ole muudetud, siis rasvkude tekib tagasi sinna, kus see oli enne endermoloogilisi protseduure. Regulaarne kehaline aktiivsus, tasakaalustatud toitumine ja 1-2 endermoloogilist hooldust kuus on soovitav, et hoida saavutatud tulemust.

Kas endermoloogia on uus leiutis? Endermoloogia on spetsiaalne protseduur tselluliidi mõjutamiseks ja keha vormimiseks alates aastast 1986. Iga päev viiakse läbi ligi 200,000 protseduuri pea 110 riigis terves maailmas.

Kas see on tõesti tõhus? Kas see on teaduslikult tõestatud? LPG tehnikat on kasutanud juba aastaid ilukirurgid, nahaarstid, füsioterapeudid, iluinstituudid ja spaad üle kogu maailma.
Selle efektiivsust on tõestanud juba 145 kliinilist ja teaduslikku uuringut. Peamised uuringud, koordineeritud Professor Lafontan (INSERM, Toulouse) poolt näitab, et viimase põlvkonna Cellu M6 motoriseeritud rullikud aktiveerivad lipolüüsi (rasva eemaldumine kasvas 70%) stimuleerides rasvarakkude kaudu ß retseptorid, mis on vastutavad rasva eemaldamise eest.

Vastunäidistused:
-progressiivne kasvaja
-raskekujuline diabeet
-ägedad põletikud
-rasked südame- ja neeruhaigused
-veenilaiendid
-song
-lahtised haavad
-nahapinnast kõrgemad nahamuutused
Kahtluse korral pea nõu enda perearsti või raviarstiga!

Kui Sul tekkis veel küsimusi, võta julgelt meiega ühendust

KKK ReFit RF-lifting

ReFit RF milleks?

Kortsude vähendamiseks ja kollageeni taastamiseks saab teha näohooldusprotseduure. Body Refit hooldusi saab teha rasva vähendamiseks, silueti modelleerimiseks ja naha trimmimiseks.

Mida ma protseduuriks vajan?

Hoolduse jaoks vajate spetsiaalset RF-losjooni juhtiva vahendina, desinfitseerimisvahendina ja utiliseerimislehena.

Kui kaua kestab ja kui mitu protseduuri vajan?

Ravi orienteeruv kestus on ligikaudu 20-40min, sõltuvalt ravipiirkonnast. Seda saab igale kliendile valida vastavalt vajadusele ja kombineerida ka teiste hooldustega. Soovitatav raviplaan on 8 seanssi, mida saab teha iganädalaselt sõltuvalt kliendi soovitud tulemustest.

Millal võin oodata nähtavaid tulemusi?

Enamiku patsientide puhul on muutused näha kohe pärast ravi saamist. Tulemused võivad aga erineda olenevalt raviajast, nahatüübist, fookuspiirkondadest ja hoolduste sagedusest. Seansside arv sõltub patsiendi eesmärkidest ja vajadustest kooskõlas kvalifitseeritud esteetikaspetsialisti professionaalse arvamusega.

Kuidas ReFit RF töötab?

ReFitRFi ainulaadne RIDM-tehnoloogia võimaldab kasutajatel 5-minutiliste intervallidega määrata RF-, vaakum-imemis- ja impulsienergia väärtusi. RIDM-i võimalused koos mitmete otsikutega võimaldavad läbi viia kohandatud hooldusi, mis on kiired, tõhusad ja mugavad nii patsientidele kui ka esteetikaspetsialistidele.

ReFitRF vastunäidustused:

-Südamestimulaator, sisemine debrillaator või muud implanteeritud elektriseadmed

-Metallist stendid/implantaadid

-Rasedus või imetamine

-Lahtised või infitseerunud haavad

-Aktiivsed süsteemsed või lokaalsed nahahaigused, mis võivad mõjutada haavade paranemist.