LPG hooldused

Meie teenuste nimekirjas on kõige populaarsemad LPG hooldused:

LPG Endermoloogiline massaaž on eriti tulemuslik eelkõige tselluliidi ja pindmise rasvkoe mõjutamisel. Mõeldud neile, kellel on tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades, lõtvunud nahk ning kes soovivad parandada organismi ainevahetusprotsesse, aktiveerida lümfi- ja vereringlust kehas, puhastada organismi jääkainetest. Mõjub hästi ka nendele, kellel on sageli väsimus, une või seedimisega seotud probleemid.

LPG Lipomassaaž pöörab eelkõige tähelepanu just konkreetsetele probleemsetele piirkondadele ja on suunatud just sügavamal asetsevate lokaalsete rasvaladestuspiirkondade korrigeerimiseks. Nagu näiteks ”sangad” taljel, lõtvunud koed kõhupiirkonnas ja jalgadel.

LPG Endermolift näohooldus on mõeldud neile, kes soovivad aktiveerida näo-, kaela-ja dekolteepiirkonna naha uuenemisprotsesse, parandada naha elastust, vähendada kortsukesi või turseid. Endermolift protseduur äratab nahaaluses koes aeglustunud või uinunud elastiinid uuesti tööle. Selle tulemusena muutub nahk elastsemaks ja vähenevad kortsud.

LPG Endermolift näohooldus kollageenmaskiga on mõeldud neile, kes soovivad aktiveerida näo-, kaela-ja dekolteepiirkonna naha uuenemisprotsesse, parandada naha elastust, vähendada kortsukesi või turseid. Endermolift protseduur äratab nahaaluses koes aeglustunud või uinunud elastiinid uuesti tööle. Selle tulemusena muutub nahk elastsemaks ja vähenevad kortsud. Kollageenmask on innovatsioon LPG-lt. Maskil on unikaalne „uue naha„ efekt, mis on saadud tänu 100% loodusliku biotselluloosi membraanide kasutamisel. Toimib efektiivselt ja tungib igasse nahakihti. Koostis: kollageen + hüaluroonhape+ lagritsa ekstrakt. Mask aitab tõhusalt nahka taastada, siluda ja sügavuti niisutada. Parandab jumet ning vähendab kortsukesi.

LPG Endermolift Bust on mõeldud neile, kellel esinevad kaelal, dekolteel ja rindadel vananemisilmingud ja naha lõtvumine. Endermolift hooldus elustab nahaalused protsessid uuesti tööle. Nahk muutub taas trimmimaks ja vähenevad kortsukesed.

Kõik kehahooldused tehakse läbi LPG Endermowear kostüümi. Näo ja dekoltee hoolduseks kostüümi ei ole vaja selga panna.
Miks on oluline kasutada originaal LPG kostüümi?
LPG uuema põlvkonna kostüümil on väga palju eelised:
– uuel lainelisel struktuuril on parem efektiivsus ja vastupidavus
– rullikud töötavad selle pinnal paremini ja ühtlasemalt
– parem kontakt nahaga, parimaks tulemuseks
– hoolduse ajal on parem haarduvus naha sügavamate kudedega
– lihtsam selga panna ja istub seljas mugavamalt
– siluett on kenasti välja toodud
– valmistatud uue patendeeritud tehnoloogia järgi
– kergem, kui eelmise põlvkonna kostüümid
– parem nähtavus naha olukorra kohta (veenid, sünnimärgid jne)
– kiuvaba
– kulumiskindlam
– meeste jaoks eraldi sinist värvi kostüümid
– iga kostüüm on eraldi kotikeses mugavaks hoiustamiseks

Parima tulemuse saamiseks me ei soovita kasutada LPG protseduuride ajal odavaid koopiaid!

286x251